News

Wrocław otwiera się na padla

Do stolicy Dolnego Śląska na dobre zawitała właśnie nowa dyscyplina sportu. Od 10 października w centrum sportowym K69 Health & Performance, wchodzącym w skład Praise Group, swoje miejsce do treningów mogą znaleźć wszyscy wielbiciele padla.

Czytaj dalej...

Nowe-stare miejsce na mapie Wrocławia symbolem zmian w ETNO CAFE

Po gruntownym remoncie otwarto właśnie kawiarnię ETNO CAFE w apartamentowcu OVO Wrocław. Nowa odsłona najbardziej znanego high-streetu firmy w stolicy Dolnego Śląska zbiegła się ze zmianą strategii i wprowadzeniem zmian w koncepcji prowadzenia lokali.

Czytaj dalej...

Sztuczna inteligencja podniesie jakość obsługi medycznej. Korzysta z niej już 450 placówek

Popyt na nowoczesne technologie dla pracowników systemu ochrony zdrowia rośnie. Zwłaszcza po pandemii, która nauczyła tysiące pacjentów korzystać z telemedycyny, branża jeszcze chętniej zwraca się ku innowacjom usprawniającym obsługę i optymalizującym pracę lekarzy czy rejestratorów. Polski startup Medidesk opracował narzędzie, które łączy w sobie trzy funkcje: zarządzanie placówką, monitoringu wskaźników biznesowych i analizy marketingowych źródeł pozyskiwania pacjentów.

Czytaj dalej...

PillBerry wkracza na rynek z nową marką suplementów premium

PillBerry wprowadza na rynek nową markę suplementów diety typu premium. W ofercie znajduje się pięć produktów wspierających organizm w najczęściej występujących problemach – takich jak zła kondycja skóry i włosów, trudności z utrzymaniem właściwej wagi lub nieodpowiednia dieta – w tym spożywanie zbyt dużej ilości kawy czy stres.

Czytaj dalej...

Gwardia Wrocław z sekcją tenisa. Będzie częścią rewolucji

Nowy rozdział w historii Gwardii Wrocław. Klub realizuje swój plan i otwiera kolejną sekcję – tym razem tenisa ziemnego. Stanie się ona częścią nowego projektu, który ma być wielką szansą dla tej dyscypliny w Polsce. Przedstawiciele Gwardii mają ambitne zamiary. Zespół rozpocznie zmagania w forBET 1. Lidze pod koniec maja.

Czytaj dalej...

Gwardia Wrocław z nowym logotypem

Chemeko-System Gwardia Wrocław wprowadza do swojej komunikacji wizualnej nowy logotyp, który ma być odzwierciedleniem ambitnych planów klubu związanych z rozwojem nowych sekcji sportowych.

Czytaj dalej...